ЗА НАС
Благодаря ви за прекрасния и незабравим рожден ден! Гостите бяха изключително доволни,децата се забавляваха много и всичко беше на ниво!
Аниматора е много добър. Мястото е чисто и топло. Не е лъскаво и луксозно, но има всичко необходимо за забавление на децата. Винаги ходим с удоволствие и си тръгваме доволни и с добро настроение.
Страхотно местенце за детски празници. Весели аниматори, вкусна храна, приятна обстановка. Децата се забавляват много. Препоръчвам го.
Чудесно място за детски рожден ден! Много добра организация, отношение и забавления. Прекрасни собственици и персонал - личи си, че работят със сърцата си. Децата останаха много доволни. Тръгнахме си от там с добро настроение и много усмивки. Препоръчвам!
Не съм очарована от обстановката, но пък децата много се забавляват.
Уникално клубче собствениците са страхотни те са и аниматорите мъж и жена са. Помага им сладката им дъщеричка и освен това има още няколко аниматора. Организират много забавни игри, има песни, танци. Децата са много щастливи и доволни, има и наградки за всички дечица също така и пинята. И на двете ми дъщерички съм празнувала рожденните им дни там. Клубчето е страхотно, ще останете доволни😃😃😃
Супер е!
Добро е!
Трябва да се обнови интериора.
Най - добрия детски клуб за забавления и рожденни дни!
Много добър аниматор забавлява децата на рождения ден чудесно. Обслужването е на ниво. Имат чудесен детски кът.
Чудесно място за забавление на деца, страхотен екип от професионалисти , горещо го препоръчвам на всички 👍
Много приятно място. Собствениците забавляват децата на макс. Препоръчвам горещо.
Много добро място за рожден ден със супер аниматори!
Прекрасен персонал, който накара децата да се почувстват специални. Благодаря!
Страхотно подготвен рожден ден. Всичко беше както уговорката . Много мил персонал.
ЕКИП














